[sg_popup id=1756]
پوشاک ایرانی

روز دختر و بهترین هدیه برای این روز

نوشته شده توسط فرشاد جعفرزاده

روز دختر در ایران مصادف با ولادت حضرت معصومه (س) می باشد. هدیه گرفتن از دیرباز مورد توجه دختران بوده است. شما می¬توانید انواع کیف¬های سنتی، کیف¬های پارچه ای، کیف های رو دوشی دست ساز با طرح ¬ها و رنگ های شاد و متنوع و همچنین ست¬های کیف و شال به همراه هدبند های زیبا جهت هدیه به دختر دلبندتان را از آرشان آرت تهیه نمایید.

روز دختر در دنیا

برای اولین بار روز 11 اکتبر سال 2012  از طرف سازمان ملل متحد بعنوان روز دختر در دنیا اعلام شد. هدف سازمان ملل متحد از انتخاب این روز بعنوان روز دختر، پشتیبانی از فرصت­های بیشتر برای دختران و افزایش آگاهی آن­ها در برابر نابرابری جنسیتی بود. رویدادهای مختلفی برای ترویج این روز در کشور های مختلف فراهم شده است که برخی از آن­ها توسط سازمان ملل متحد حمایت می شود. از جمله این رویدادها می توان به برگزاری کنسرت در بمبئی هند اشاره کرد.

کیف دوشی طرح گل رز

کیف دوشی

کیف دوشی طرح گل رز

بهترین هدیه برای یک دختر خانم چیست ؟ (راهنمای خرید هدیه)

روز دختر در کشور ایران

در کشور عزیز ما ایران نیز از سال 1385 با پیشنهاد فرهنگسرای دختران، شوارای عالی انقلاب فرهنگی روز تولد حضرت معصومه بعنوان روز دختر نامگذاری شد. نام گذاری روز تولد حضرت معصومه (س) به روز ملی دختر می تواند یاد آور شخصیت والای حضرت معصومه (س) برای دختران این سرزمین باشد؛ بطوریکه دختران ما بتوانند از شخصیت والای ایشان در زندگی فردی و اجتماعی خود الگو بگیرند. این حرکت زمینه را برای ایجاد تغییر و تحولات بزرگ برای بهبود وضعیت زندگی فردی و اجتماعی دختران عزیز جامعه ما فراهم می کند.

ست کیف وشال

هدف از تخصیص روز دختر در ایران

از مهمترین اهداف انتخاب روز دختر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهبود و تقویت ارزش های فرهنگی و اجتماعی دختران

آگاهی نسبت به مشکلات دختران در جامعه

فراهم کردن فرصت های اجتماعی برای دختران

افزایش کیفیت زندگی و سلامت جسمی و روحی دختران

تلاش برای رفع مشکلات دختران

فراهم سازی زمینه های شکوفایی استعداد و توانایی های دختران

ست کیف و شال ست کیف و شال

ویژه برنامه های روز دختر

هر ساله توسط سازمان ها و مراکز مختلف فرهنگی و هنری در شهر های مختلف ایران در این روز برنامه های متنوعی چون مولودی خوانی، دکلمه خوانی، اجرای نمایش های عروسکی توسط دختران و برگزاری کارگاه ها و نمایشگاه های  مختلف صنایع دستی و هنری دختران و جشنواره های غذا و لباس برگزار می­شود.

روسری طرح گل رز

هدایای ویژه روز دختر

هدیه گرفتن از دیرباز مورد توجه زنان و دختران در دنیا بوده است. هدیه دادن به دختران در روز دختر نشاهنده علاقه و توجه خانواده به آنها می باشد که می تواند به ایجاد حس امنیت، حفظ  سلامت روحی و جسمی آنان کمک کند، صمیمیت آنها را با خانواده افزایش دهد و از این طریق روابط دختران با خانواده مستحکم می گردد.

ست کیف و شال

کیف زنانه کوله پشتی دخترانه

کیف زنانه کوله پشتی دخترانه

 ما در فروشگاه آرشان آرت با کمک هنرمندان عزیز این مرز و بوم محصولات زیبایی را تهیه کردیم که علاوه بر کمک به چرخه اقتصادی کشور می­تواند به شما در تهیه هدایای مناسب برای دختران دلبندتان در این روز عزیز کمک نماید.شما می توانید انواع کیف­ سنتی، کیف­ پارچه ای، کیف رودوشی دست دوز با طرح ­ها و رنگ های شاد و متنوع، و همچنین ست­ کیف و شال به همراه هدبند های زیبا در طرح ها و رنگ های مختلف را در اینجا تهیه نمایید. هدایای آرشان آرت ضمن کمک به انتخاب هدیه مناسب توسط شما و تحکیم روابط شما با دخترتان؛ می تواند به درخشش و زیباتر دیده شدن دختر دلبندتان در جامعه و افزایش اعتماد به نفس آن­ها کمک کند.

درباره نویسنده

فرشاد جعفرزاده

دیدگاهتان را بنویسید